VOLNÁ MÍSTA

SWIETELSKY SPOJUJE ZEMĚ A LIDI

Technik oddělení přípravy a kalkulací

Město

Praha , Česká republika

Nástup

ihned

POPIS

Pro náš závod Pozemní stavby Praha hledáme kandidáta na pozici :

  • Jaká bude vaše náplň práce:
  • tvorba cenových nabídek pro výběrová řízení
  • výrobní příprava staveb
  • poptávání subdodavatelů vč.následného vyhodnocování cenových nabídek
  • oceňování výkazů výměr
  • tvorba změnových listů a výkazů výmer

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodního koncernu s dlouholetou tradicí působícím na českém trhu od roku 1992
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost profesního růstu
  • práce v mladém kolektivu

POŽADAVKY

Co od vás požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání stavebního zaměření ukončené maturitní zkouškou
  • zkušenosti s realizací staveb v oblasti pozemního stavitelství
  • komunikativnost
  • znalost práce s PC (min. uživatelsky MS Office)
  • pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • čistý trestní rejstřík

Strukturované životopisy zasílejte na uvedený kontakt

Společnost

SWIETELSKY stavební s.r.o.

Kontakt

Bc. Adéla Radlová
E: a.radlova@swietelsky.cz
Tel.:602 450 412, 296 177 727

ODESLAT ŽÁDOST

Odesláním žádosti o pracovní pozici v koncernu SWIETELSKY vyjadřujete souhlas se zpracování a uchováním vašich osobních údajů. Vaše údaje budou samozřejmě považovány za důvěrné a použity výhradně koncernem SWIETELSKY pro účely zpracování žádosti o pracovní pozici.

Osobní data

Kontakt a zpráva

Maximální velikost souboru (10 MB), povolené datové formáty (a koncovky) jsou: .dox, .docx, .pdf, .zip