VOLNÁ MÍSTA

SWIETELSKY SPOJUJE ZEMĚ A LIDI

Vedoucí projektu/hlavní stavbyvedoucí

Město

Praha , Česká republika

Nástup

ihned

POPIS

Pro náš závod Pozemní stavby Praha hledáme vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ PROJEKTU / HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ

Jaká bude vaše náplň práce:

  • vedení projektového týmu
  • samostatné vedení staveb po stránce organizační, technické a ekonomické
  • účast při výběru subdodavatelů
  • jednání a organizace kontrolních dnů s investorem, TDI, projektanty
  • organizace koordinačních jednání se subdodavateli
  • kontrola projektové dokumentace a kvality prováděných prací

Co nabízíme:

  • zázemí mezinárodního koncernu s dlouholetou tradicí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost profesního růstu v nadnárodní stavební společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání
  • práce v mladém kolektivu
  • pracovní smlouva na plný pracovní úvazek

Své strukturované životopisy odešlete na uvedený kontakt

POŽADAVKY

Co musí kandidát na tuto pozici splňovat:

  • minimálne středoškolské vzdělání stavebního směru zakončené maturitní zkouškou
  • autorizace v oboru pozemní stavby
  • praxe alespoň 5 let v řízení staveb o min. výši stavebních nákladů 30 mil. Kč
  • schopnost komunikace a vedení podřízených
  • schopnost jednání s investorem, projektantem a dodavateli
  • znalost práce s PC (min. uživatelsky MS Office)
  • jazykové znalosti AJ, NJ výhodou - není podmínkou
  • čistý trestní rejstřík

Společnost

SWIETELSKY stavební s.r.o.

Kontakt

Bc. Adéla Radlová
E: a.radlova@swietelsky.cz
Tel.:602 450 412, 296 177 727

ODESLAT ŽÁDOST

Odesláním žádosti o pracovní pozici v koncernu SWIETELSKY vyjadřujete souhlas se zpracování a uchováním vašich osobních údajů. Vaše údaje budou samozřejmě považovány za důvěrné a použity výhradně koncernem SWIETELSKY pro účely zpracování žádosti o pracovní pozici.

Osobní data

Kontakt a zpráva

Maximální velikost souboru (10 MB), povolené datové formáty (a koncovky) jsou: .dox, .docx, .pdf, .zip