VOLNÁ MÍSTA

SWIETELSKY SPOJUJE ZEMĚ A LIDI

stavbyvedoucí/mistr

Město

o.z. DS VÝCHOD oblast Pardubice , Česká republika , Česká republika

Nástup

po dohodě

POPIS

Pro o.z.  DS VÝCHOD oblast Pardubice hledáme  zaměstnance do funkce:

Náplň práce:

  • organizace a řízení realizace díla dle obecně platných předpisů a interních standardů společnosti včetně vedení příslušné dokumentace
  • realizace a kontrola provádění staveb ve vztahu k zadání, požadované kvalitě a termínu
  • koordinace subdodavatelů, vlastních kapacit a podřízených techniků
  • spolupráce s technickým dozorem investora, autorským dozorem projektanta a s koordinátorem BOZP
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

POŽADAVKY

  • minimálně 5 let praxe u středoškolského vzdělání s maturitou ve stavebním oboru nebo minimálně 3 roky praxe u vysokoškolského vzdělání stavebního směru
  • autorizaci v oboru dopravní stavby nebo mosty a inženýrské konstrukce
  • bezúhonnost, flexibilitu, komunikativnost, samostatnost a aktivní přístup
  • dobrou znalost práce na PC (WORD, EXCEL, internet)
  • řidičský průkaz skupiny B

Společnost

SWIETELSKY stavební s.r.o.

Kontakt

Ing. Martin Lukeš
E: m.lukes@swietelsky.cz
Tel.:601090551

ODESLAT ŽÁDOST

Odesláním žádosti o pracovní pozici v koncernu SWIETELSKY vyjadřujete souhlas se zpracování a uchováním vašich osobních údajů. Vaše údaje budou samozřejmě považovány za důvěrné a použity výhradně koncernem SWIETELSKY pro účely zpracování žádosti o pracovní pozici.

Osobní data

Kontakt a zpráva

Maximální velikost souboru (10 MB), povolené datové formáty (a koncovky) jsou: .dox, .docx, .pdf, .zip