VOLNÁ MÍSTA

SWIETELSKY SPOJUJE ZEMĚ A LIDI

Technik oddělení přípravy a kalkulací

Město

o.z. PS ZÁPAD , Česká republika

Nástup

ihned

POPIS

Pro náš o.z. PS ZÁPAD s pracovištěm v Ejpovicích hledáme

TECHNIKA ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A KALKULACÍ

Nabízíme:

  • jistotu nadnárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • profesionální a osobní přístup
  • pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

POŽADAVKY

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ stavebního směru, specializace pozemní stavitelství nebo TZB
  • autorizace v oboru výhodou
  • znalost práce s PC (min.uživatelsky MS Office)
  • příjemné vystupování
  • zodpovědnost, samostatnost
  • znalost CAD výhodou
  • jazykové znalosti výhodou (AJ, NJ)
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • sestavování seznamu potřeb materiálů, strojů, personálu a subdodavatelských výkonů (pracovní kalkulace u větších zakázek)
  • cenové poptávky pro dodávky materiálů a služeb
  • vedení jednání o cenách, návrhy zadání a příprava smluv o dodávkách
  • včasná příprava podkladů dodatků ke smlouvám o dílo
  • kalkulace a sestavování nabídek

Společnost

SWIETELSKY stavební s.r.o.

Kontakt

Ludvíková Radka
E: r.ludvikova@swietelsky.cz
Tel.:724848536, 377669931

ODESLAT ŽÁDOST

Odesláním žádosti o pracovní pozici v koncernu SWIETELSKY vyjadřujete souhlas se zpracování a uchováním vašich osobních údajů. Vaše údaje budou samozřejmě považovány za důvěrné a použity výhradně koncernem SWIETELSKY pro účely zpracování žádosti o pracovní pozici.

Osobní data

Kontakt a zpráva

Maximální velikost souboru (10 MB), povolené datové formáty (a koncovky) jsou: .dox, .docx, .pdf, .zip