VOLNÁ MÍSTA

SWIETELSKY SPOJUJE ZEMĚ A LIDI

Strojník - obsluha finišeru

Město

oblast Vysočina o.z. DS VÝCHO , Česká republika

Nástup

po dohodě

POPIS

Pro naši oblast Vysočina o.z. DS VÝCHOD hledáme

strojníka - obsluhu finišeru

Nabízíme:

  • jistotu v zavedené stavební firmě
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle dosažené praxe a vzdělání
  • příspěvek na stravování
  • firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • základní mzdu (bez odměn) v rozpětí 120 - 140,-Kč/hod (dle dosažené praxe a vzdělání)
  • místo výkonu práce - stavby zaměstnavatele - Kraj Vysočina

Hlavní náplň práce:

  • obsluha finišeru (stroj na pokládku asfaltových směsí)
  • provádění pokládky asfaltových směsí
  • provádění základní údržby a drobných oprav

POŽADAVKY

Požadujeme:

  • minimálně výuční list
  • řidičský průkaz sk. C nebo vyšší
  • platný strojnický průkaz
  • praxe min. 2 roky
  • fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost
  • manuální zručnost
  • odolnost vůči stresu, samostatnost
  • časovou flexibilitu (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba)
  • zkušenost ze stav.provozu výhodou

Společnost

SWIETELSKY stavební s.r.o.

Kontakt

Tereza Havlová
E: t.havlova@swietelsky.cz
Tel.:720 192 228

ODESLAT ŽÁDOST

Odesláním žádosti o pracovní pozici v koncernu SWIETELSKY vyjadřujete souhlas se zpracování a uchováním vašich osobních údajů. Vaše údaje budou samozřejmě považovány za důvěrné a použity výhradně koncernem SWIETELSKY pro účely zpracování žádosti o pracovní pozici.

Osobní data

Kontakt a zpráva

Maximální velikost souboru (10 MB), povolené datové formáty (a koncovky) jsou: .dox, .docx, .pdf, .zip